Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Join the forum, it's quick and easy

Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Az akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az akadémia

Egy olyan világ melynek felét már a sötétség uralja még mindig harcol az elnyomás ellen. Egy különleges városban tehetséges fiatalok százait képzik a harcra. Légy te is az akadémia tanulója szállj szembe a gonosszal és vezesd győzelemre csapattársaid.


4 posters

    Az 1.-es csapat eddző terme

    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Szomb. Feb. 20, 2010 6:30 am

    Itt zajlanak az edzések nagy része. Csakis az egyes csapat használhatja a termet kiképzés céljára ha nincs egy csapat tag sem a szobában a belépés tilos.


    A hozzászólást Hutsorogi-sama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 26, 2010 3:57 am-kor.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 3:27 pm

    *Gnarog az edzőterembe érkezett. Hát elekzdett gondolkodni. Majd meglátott néhány bábút. ami a tűzmágia gyakorlásához való. Odament. Tűzálló bábúk. Gnarog megpróbálta felhúzni a tűzpajzsot, de más módszerrel. Most megpróbátla a felhúzás után átirányítani az energiát. A testéről a tüzes "védőpajzs" lement, és a tűz átment a kezébe. Az egész keze elkezdett lángolni, de ez őt egyáltalán nem bántotta. Majd a kezében levő tüzet "kieresztette" (ő maga sem tudja hogy hogy csinálta) ami a tűzálló bábura ment. A bábú úlélte, de Gnarog képességei fejlődtek. Gnarog csodálkozott*
    -Hát ezt meg.... ezt meg hogy csináltam? Ez tökre királyság!
    *És Gnarog újra próbálta az egészet. Most sokkal könnyebb volt, és úgy érzi hogy egyszerűbb lett. Valahogy sikerült a tűzpajzs felhúzása helyett közvetlenül a kezébe irányítani az energiát, és onnan úgy "kiereszteni" ahogy egy lángszóró kiereszti a tüzet. Talán Gnarog valamikor a tűzgolyóra is képes lesz*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 3:33 pm

    -Ja, ja. Ne legyél túl izgatott ilyet majdnem minden diák meg tud csinálni. Én olyat mutatok amit más nem tud.-Mondtam azzal oda sétáltam mellé.-A kezedet tedd a bábúra és csináld azt amit az előbb aztán amikor megvan próbáld minél kevesebb energiát belefektetni.-Adtam ki az utasításokat és megvártam amíg eljut odáig.-Most pedig növeld az erőd ameddig bírod és majd meglátod mi történik.-Fejeztem be aztán ott hagytam minden szó nélkül azaz még egy szót a fejéhez vágtam
    -Addig gyakorold amíg kormos nem lesz az a bábú.-Mondtam és oda mentem egy másik bábúhoz hogy magamat képezzem kis forgó szeleket küldtem a bábú felé ami szinte már kitört a helyéből a nagy nyekergés közben.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 3:41 pm

    *Gnarog szótlanul követte a tanár minden utasítását. A kezét a bábura tette. Azt csinálta amit előbb, tehát a "lángszóró" technikát. A bábú kezdett forrósodni, és valahogy Gnarog úgy érezte hogy kezd fáradozni. De nem adta fel. Folytatta. Megpróbált minél kevesebb energiát belefektetni, de azzal meg az égetés kevésbé volt hatásos, ezért megpóbáld egyensúlyt tartani. Nem is olyan rossz, csak kicsit nehéz.
    Aztán jött tanárnak a következő utasítása. Okés. Követte megint az utasítást. Növelte az erejét addig amíg bírta. Már a lángot a kezén elég jól elhetett látni, és a bábú is kezdett kicsit megváltozni. Talán túl lőtt a célon? Gnarog egyre jobban fáradozik, de nem adja fel.*
    ~ A hatalomért angy árat kell fizetni. És ez még csak töredéke annak amiket meg fogok szenvedni ~
    *Gondolta, így az egyre növekvő fáradtságát elfelejtve folytatta. És igen. Nagynehezen a bábú már kezdett kormosodni. Majd végre eleresztette a bábút és "lekapcsolta" a lángot.*
    - Ah... Nem is tudtam hogy ilyenekre is vagyok képes...
    *Mondta, eléggé vidáman és meglepődve. Mivel ez nagyon nehéz volt. Gnarog szenvedett a gyakorlat közben, de szerinte megérte.*
    ~ Tanulni, tanulni, tanulni. Ez az én új mottóm. ~
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 3:47 pm

    ~Hmm talán mégsem olyan pancser mint ahogy először gondoltam. Nem aludt ki a lángja amikor csökkentette amikor növelte akkor pedig sikerült felemelnie az eredetinél~ Nem szóltam semmit én nem dicsérek senkit.
    -Ez gyors volt. Most pedig két kézzel csináld.-Mondtam oda sem nézve és még egy szél hullámot küldtem a bábukra amik eltörtek az erőtől de a fal is megrepedt.
    -Ah... franc már megint nem figyeltem... Na mindegy még van pénzem.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 3:56 pm

    -Okés. De nem igérek semmit.
    *Mondta, majd elkezdte. Ugyanaz a gyakorlat mint az előző. Bizonyos értelemben egyszerűbb, bizonyos értelemben nehezebb... Egyszerűbb mert most nem csak egy kézbek ell koncentrálni az energiát, hanem mindkettőbe, ami könnyebbé teszi a dolgokat. De nehezebb is, mert duppla annyi energia.*
    ~ Stratégiai átdolgozásra van szükségem. Ha sok energiát fektetek be az rövid lesz, ha meg hosszú ideig akarom akkor nem rakhatok bele túl sok energiát. Hacsak nem... túl léphetek a határon, de annak nagyon rövidnek kell lennie. Pillanatszerűnek. Áh nem. Egyenlőre még ne robbogassunk ~
    *Tehát nekiesett. Egyszerűbb volt mint gondolta volna. Azt hitte hogy kétszer olyan nehéz lesz, de úgytűnik hogy most nem szenvedett annyit. Mindkét ekzébe ugyanakkora energiát koncentrált. És egyensúlyozott. Koncentrált. Fókuszált.
    Csak a bábúra figyelt. Valahogy most nem is fáradozott, nem is szenvedett. Fájdalmai voltak, de nem érezte őket.... hogy miért nem? A feladatra koncentrált, minden mást kizárt. És az eredmény? Jobb mint az előző. Gnarog már érzi magában az egyensúlyt. Érzi az erőt, a nyers erőt, és érzi hogy az a feladata hogy ezt a nyers erőt megszelídítse. Lassan pedig elérkezik arra az eredményre amit a mestere valószínüleg várhat. Persze figyel arra hogy lőjjön túl a célon, és hogy ne robbogasson*
    ~ Fókusz.... Konecentráció.... egyensúly ~
    *És aztán abbahagyta.*
    ~ Nemrossz. De nem állhatok meg pihenni. ~
    *Majd újra elkezdte. Immár egyáltalán nem érzett fájdalmat, még a kezdéskor sem*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 4:03 pm

    Sajnos Gnarog nem tudhatta, hogy én pont a robbanásra várok miután abba hagytam oda sétáltam és megfogtam a csuklóját.
    -Nem tökfej. Itt pazarlod az értékes energiád. Az árnylények ellen nem fog használni ha azt gondolod hogy nem kell túl lőni a célon hát tévedsz. Szóval ne félj te még úgysem fogod megolvasztani.-Fejeztem be és elengedtem a kezét majd megfordultam és visszamentem a bábukhoz és folytattam a gyakorlást. Miután úgy éreztem elég elővettem a bo-t és egy másik bábún kezdtem el gyakorolni.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 4:12 pm

    -Ha ezt akarod... úgyis van nálam pénz.
    *Majd megint rárakta mindkét kezét a bábura. Energiát koncentrált. De nagyon gyorsan és nagyon sok energiát. Gnarog kezei rövid időre óriási, szinte egész testét beborító (de őt nem bántó, és érdekes módon ruháit meg nem égető) lángban égtek, majd a bábú eltűnt. Valószínüleg felrobbant. Igen, biztosan felrobbant, hiszen Gnarog közelében nagy, robbanásszerű hang hallatszódott. Gnarog megint az egyensúlyra gondolt. A robbanás nem is bántotta őt, csak egy picit meglökte.*
    -Hogy az a... most fizethetek...
    *Majd odament egy másik bábuhoz. Ott is hasonló technikát gyakorolt, de ott már másfélét. Ott már messzebbről, és nem rakta rá a kezét a bábura. Helyette rövid idő alatt energiát koncentrált az egyik kezébe, és megszakítota az energia átvitelt. Ezzel egy kicsike de veszélyes, pisztoly-golyó méretű tűzgolyót lőtt ki. Gyaorolgatta. elsőre lassú volt, de később már elég jó sebességű lett. Sőt, gyakorolt, gyakorolt és gyakorolt. Kezd felgyorsulni, de azért még nem egy géppuska. Ugyanolyan sebességgel "lőtt", de nem kicsibel, hanem valamivel nagyobb tűzgolyókkal.*
    ~ Okés... tudok tűzpajzsot felhúzni, tudok olvasztani, tudok robbantani, tudok miniautűr tűzgolyókat dobni... Bah! Nem tudom semmit! Irány vissza gyakorolni Gnarog! ~
    *És visszament, gyakorolni a technikáit. Önmagát kínozta a túlbuzgósággal, de legalább mégjobban hozzászokik.*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 4:21 pm

    Hallottam ahogy Gnarog felrobbantotta a bábút.~Na most már beszélünk~Gondoltam magamban aztán abba hagytam az edzést aztán amikor már erőltette újra megállítottam.
    -Na jó ennyi elég ha erőlteted akkor rosszabb lesz hiába érzed könnyebnek.-Mondtam aztán végig néztem rajta megint tiszta korom volt sóhajtottam.~Ember miért egy strébert kellett kifognom megint kevés szabadidőm lesz.
    -Na jó próbáljuk a fegyver forgatást a fronton nem sokáig tudod egyensúlyban tartani magad szóval jobb ha van más védelmed is.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 4:27 pm

    ~ Ez a hatalom... ez olyan jó érzés.... sohasem neveztem magamat hataloméhesnek, de ez a hatalom olyan.... olyan mint a nemi kielégülés. Csak sokkal jobb, sokkal simogatóbb, sokkal odaadóbb. ~
    *Gondolta magában. Bár mindent megcsinált, és erőltetett, és hallotta a mestere szavait, mégis valahogy úgy érzi hogy a mestere nem elégedett vele*
    -Ám legyen, mester. Akkor jöhet a fegyverforgatás.
    *Gnarog elővette a katanát, és a bábún elkezdett gyakorolni. Bár mágiából eléggé erős, a katana forgatásában nem annyira. Nem mintha rossz lenne, sőt, egész jól katanázik, de nem egy őstehetség. Tehát a mágiában valamivel erősebb. De amit a mester mondott azt komolyan veszi. Ezért a fegyver forgatását gyakorolja. Hiszen jól jön, ha ahhoz is ért, nemde?*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 4:35 pm

    Hagytam hadd gyakoroljon. A fegyver forgatása nem volt rossz de mégis pocsék.
    -Add ide!-Mondtam türelmetlenül néhány perc után és megfogtam a pengét ha nem adta át akkor kivettem a kezéből de gondolom úgyis átadja.
    -Ezt így kell-mondtam és olyan mozdulatokat hajtottam végre amelyeket ő nem és amiket meg is csinált annak is a jobb változatát mutattam be aztán megforgattam a pengét és vissza adtam neki.
    -Folytasd!-Mondtam és leültem arra a kis padra ami a teremben volt és onnan néztem tovább.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 4:38 pm

    ~ Micsoda arrogancia... ~
    *Majd nézte amit a mester csinált. Csakis arra koncentrált. Teljesen memorizálta a mozdulatait*
    -Igen?
    *Nem szólt semmi mást. Kezébe vette a pengét amikor a mestere visszaadta. És szó szoros értelemben lemásolta azokat a mozdulatokat amiket a mester csinált. Pont ugynazokat. Na vajon ehhez mit szólhat a mester*
    -Így már jobb?
    *Kérdezte. Majd várta a választ. Van még néhány trükk a tarsolyában. Gnarog gyorsan tanul, az tény. De a jövője felhős.*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 4:44 pm

    ~Ok ez a gyerek fura.~Gondoltam magamban miközben azt néztem milyen precízen másolta le minden mozdulatomat.
    -Másoló.-Mondtam és felálltam.-Na jó akkor ideje hogy vegyítsd a varázs erőd és a katanát.-Fejeztem be majd a bo-t megfogtam és megmutattam neki hogy kell. Összpontosítottam az erőmet és egy csapást indítottam a fal felé de aztán egy hirtelen csettintéssel eltüntettem. Nincs kedvem most még ezért is fizetni.
    -Te jössz.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 4:50 pm

    -Okés. Megpteszek mindent ami tőlem tellik.
    *Mondta Gnarog nevetve. Majd elővette a katanát. Előre nyújtotta. Felfelé vitte, mint aki le akar csapni. A kezébe koncentrálta a mágikus energiát, onnan valahogy a katanába. A katana elkezdett lángonlni. Majd Gnarog a katanával úgy csinált mint aki lecsapna egy ellenségre. A tűzcsóvát a katana valahogy "kilőtte". De pont mielőtt hozzáért volna a tűz valamihez, Gnarog gyorsan visszaszívta. Nem tudja hogy hogyan csinálta, de egyenlőre nem is érdekelte.*
    ~ Nem is rossz, de van jobb is ~
    *Majd ugyanezt megcsinálta, csak nagyobb erőbedobással, és megpróbálta ekvesebb idő alatt. Sikerült is. A tűzcsóva sokkal erősebb lett. De egy hajszál híján múlott hogy visszaszívja-e vagy sem.*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Szomb. Feb. 20, 2010 4:55 pm

    Ránéztem Gnarogra.~Na jó nekem elegem van. Most már tényleg el akarok szabadulni~
    -Na jó mára ennyi elég. Majd máskor folytatjuk nekem most mennem kell.-Mondtam és lassan kiléptem az ajtón megse hallva ha valamit mondott zsebre dugtam a kezemet és lementem a lépcsőn és elhagytam az épületet hogy megnézzem milyen az élet a városban.
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Szomb. Feb. 20, 2010 4:58 pm

    ~ Nocsak... az élet első pofonjai. Úgytűnik sikerült rendesen kikészítenem. Talán jobb lenne ha a gonoszabb oldalamat mutatnám ~
    *Mondta, majd tovább gyakorolt. Mindent ami eddig volt, kivéve a robbantást. Direkt erőltetett, addig amíg úgy ki nem fáradt, hogy csak na. Jó sokáig gyakorolt, és tényleg semmibe vette a kifáradást. Túllépett a határon. Ezután elment pihenni*
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Yumi Kedd Feb. 23, 2010 12:00 pm

    Belépett a mester után az ajtón és onnan nézett körbe a teremben. Hát ehhez hasonló helyen sem járt még, kíváncsian is járt körbe tekintetével de beljebb nem ment. Mintha kicsit el bizonytalanította volna. Most sem tudta mit kellene csinálnia
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Kedd Feb. 23, 2010 12:04 pm

    *Gnarog észre sem vette, hogy a mester és az csapattárs bejött ide. Csak gyakorolt. És ez meg is látszott. A bábú amelyet használt, szépen megolvadsz, néhány darabja kisebb-robbangatások miatt letört, és a maradék része pedig kormos. Hát igen, aki tud az tud.... lehet hogy kezdő létére eléggé erős, de azért nem árt odafigyelni - elvégre a "póverkodást" a buksza tartalma fogja bánni.*
    ~ Nem is rossz... És ki sem fáradtam ~
    *Aztán tovább gyakorolja a technikáit. Az egyszerű "lángszórós technikázól" a robbantásig, és a "tüzgolyószóró gépezet" technikáig... Megy ez neki. Csakhogy azért majd más dolgokra is időt kell fordítania, pl. a harcművészet.*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Kedd Feb. 23, 2010 12:10 pm

    ~Na jó furcsa furcsa furcsa~ Gondoltam ahogy néztem milyen erős szinte már hatalmas még én sem tanultam ilyen gyorsan.
    -Na jó fecske kezdhetsz gyakorolni! Majd segítek ha tökre elszúrod.-Mondtam és én is beálltam a szél bábukhoz és elkezdtem gyakorolni saját technikámat amin épp dolgozom.
    -Kettős... szél penge.-Mondtam ki és mindkét kezemmel magam előtt csaptam és egy x-et formáltam a kezemmel ami a hirtelen meglátszott a bábún is.
    -Nesze neked! négyes szél kombó.-Mondtam ki újra és ezúttal előre köröztem a kezemmel minek hatására a bábú ketté tört.
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Yumi Kedd Feb. 23, 2010 12:19 pm

    Vissza tántorodott az idősebb társa által elagyabugyált bábu láttán, és megingott a "hite". Nagy levegőt vett és aztán kifújta - most már jobban érezte magát. Úgy gondolta hogy képtelen lenne versenyre kelni vele, elvégre Gnarog fiú volt ráadásul idősebb - a tanárát nézve ugyanezt látta. De talán mégse ezen függ hogy ki mennyire érthet valamihez? Minden esetre így legalább nem kezelik másképp mint egy fiút, és kiderülhet hogy jobb is lehet annál amit kinéz saját magából? Majd egyszer megmutatja!
    - Fecske? - ébredt fel elmélkedéséből, de addigra már magára maradt
    - Ő... de hogy kellene gyakorolnom... - motyogta és tanácstalanul körbe nézett
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Kedd Feb. 23, 2010 12:26 pm

    *Tovább edzett. Végül észrevette a többieket, és egy rövid időre abbahagyta. Az energia áramlását nem szakította meg, ezért a kezei még mindig lángoltak. Nem akart megint nagy erőfeszítéssel energiaáramlást nyitni, mivel úgyis rövidesen folytatni fogja a gyakorlást*
    -Szevasztok... *szólt a mesterének és a csapattársának*
    -Látom a tökmag is olyasmi mágiát használ mint te, mester... *Mondta Gnarog a mesterének*
    -Na mindegy, én visszamegye gyakorolni *Aztán folytatta a gyakorlást, avagy a bábú tönkretételét. Neem, nem az a célja hogy tönkretegye a bábút. Egyáltalán nem. Csak néha túl lő a célon. Ahogy most is. Hirtelen Gnarog egész teste elkezd lángolni (de ez őt nem bántja, még a ruháját sem bántja), és a bábú amin gyakorol, eltűnik, és hangos robbanás hallatszik. Gnarogról lemegy a tűz, és csak a keze áll mágikus lángokban*
    -Upsz... na megint fizethetek. Na sebaj...
    *Aztán egy másik bábuhoz ment gyakorolni*
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Kedd Feb. 23, 2010 12:30 pm

    Felnéztem a gyakorlásból amikor meghallottam.
    -Valamivel csak fel kellett venniük nem?-Kérdeztem aztán rámutattam egy hasonló bábúra amin az előbb gyakoroltam.
    -Mutasd mit tudsz.-Mondtam aztán vártam hogy végre megmozduljon.
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Yumi Kedd Feb. 23, 2010 12:39 pm

    Lassan a fiút kezdte el figyelni, hogy mégis miket művel azzal a gyakorló bábúval. Lassan megértette miért is vannak oda kitéve. De amikor hirtelen "belobbant", hátra hőkölt és zaklatottan meredt a maradványokra
    - Fizetni he? - csóválta fejét zavartan amikor a mester egy bábuhoz akarta irányítani - Szóval ha megkarcolok egy ilyet azért fizetnem is kell?
    Igaz ami igaz, még ha ő nem is fejlesztett ki hasonló pusztító erejű technikákat, semmi pénze nem volt amiből bármi tartozást ki tudna egyenlíteni
    Gnarog Dougfral
    Gnarog Dougfral
    Moderátor
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 42
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Gnarog Dougfral Kedd Feb. 23, 2010 12:43 pm

    *Mehallotta amit a tökmag mondott*
    -A megkarcolásért nem kell fizetni, meg azért sem ha megolvasztod meg ilyenek... de ha egy bábú állapota használhatatlan lesz, vagy mitn az én esetemben teljesen eltűnik.... akkor ki kell fizetni egy új bábú árát
    *Mondta Gnarog, majd visszaált gyakorolni. Most a "tűzgolyószóró" technikát használta.... pisztolygolyó méretű tűzgolyókat lőt ki nagyon gyors (kb. mint egy gépfegyver) sebességben a bábura. Halálos technika, csak nagy koncenttrációt igényel.
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Elkator Rayen Kedd Feb. 23, 2010 12:46 pm

    -Ezt nekem kellett volna mondani.-Dobtam oda Gnarognak aztán megint a fiúra néztem.
    -Mennyiszer mondjam még hogy gyakorolj? Tán tapsra vársz?-Vágtam hozzá aztán oda léptem az egyik karhoz é meghúztam mire néhány bábú mozogni kezdett azokat kezdtem el szél sarlókkal szórni.

    Ajánlott tartalom


    Az 1.-es csapat eddző terme Empty Re: Az 1.-es csapat eddző terme

    Témanyitás  Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Szer. Szept. 18, 2024 7:58 pm