Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Join the forum, it's quick and easy

Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Az akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az akadémia

Egy olyan világ melynek felét már a sötétség uralja még mindig harcol az elnyomás ellen. Egy különleges városban tehetséges fiatalok százait képzik a harcra. Légy te is az akadémia tanulója szállj szembe a gonosszal és vezesd győzelemre csapattársaid.


4 posters

    A 2.-es csapat edző terme

    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    A 2.-es csapat edző terme Empty A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Kedd Márc. 16, 2010 7:01 am

    Itt zajlanak az edzések nagy része. Csakis az kettes csapat használhatja a termet kiképzés céljára ha nincs egy csapat tag sem a szobában a belépés tilos.
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Kedd Márc. 16, 2010 1:20 pm

    Mikor Ashi beért az eddzőtermükbe körülnézett, hogy van e ott valaki, majd ha teljesen üres volt, odaállt az egyik bábúhoz. ~ Régen használtam már a képességem, meg kéne nézni, hogy tudom-e még használni. ~ S ezzel a lendülettel indított egy kisebb lökéshullámot, amely két bábút egyszerűen kitört a helyéről. ~Hmm, többet kéne gyakorolnom, eléggé berozsdásodtam, sebaj, majd az újoncok bemozgatnak csöppet, legalábbis remélem, hogy nem kell mindent a szájukba rágni. ~ Majd keresett egy üres sarkot s leült oda majd arcába húzta a csukjáját és megpróbált aludni egyet.
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Kedd Márc. 16, 2010 2:21 pm

    Épp az edzőteremhez repültem, amikor ellenőriztem, hogy a Hakamát, Git elhoztam-e. Chobi óvatosan szállt, amikor ezt tettem. Az érkezésünk után megdicsértem a madarat, hogy milyen szépen landolt, majd egy kis simogatás után a dolgára küldtem. Besétáltam az öltözőbe, és átöltöztem, utoljára két hete vettem fel még hétvégén a Shinjinbukai család parkettás termében. Mindig is utáltam a Git, de most muszáj eltűrnöm, ezt még Gréta néném is megköveteli. A Dojo-ba való vonulás előtt a szertárba igyekeztem, és megkerestem a Shinaimat, valamint a páncélzatot. Reméltem, hogy nincs semmi szeg, vagy rajztű eldobva a földön, mert mezítláb szaladtam –hideg volt a járólap. A terembe érve meghajoltam megszokásból, hogy tiszteletet megadjam a helyiségnek.
    Ezután a piros vonal mellett felsorakoztam, majd a sarkamra ülve elrendeztem a páncélt jobb oldalon, baloldalra a kardot raktam tradicionálisan. Előkészítettem a páncélt, s elindultam bemelegíteni. Néha-néha megneszelte a fülem, hogy valaki horkol, de azt hittem képzelődtem. A test teljes bemelegítése fél óráig tartott, majd odamentem a géphez, hogy állítsak rajta, és egy kék hologram jelent meg, ami minden ütése fáj. A fájdalom forrása nem a hologram okozza, hanem a teremben teli rakott érzékelők, amik fájdalomkeltő lézereket lőnek. Szépen bevonultam a küzdőtérre, és páros gyakorlatokat csináltunk egymáson hol támadó, hol védekező, hol ellentámadó mozdulatokkal.
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Kedd Márc. 16, 2010 2:43 pm

    Ashi felébred, majd lassan feltápászkodik a földről, észreveszi, hogy Weiss ugrál össze-vissza. Miután feltápászkodott és kinyújtózott, kikapcsolta a szerkezetet és megszólalt:
    - Hát te meg mit csinálsz, azzal semmire nem mész, maradj inkább a jó öreg bábúknál, ez az izé csak kifáraszt, a bábúkon meg tudod fejleszteni a technikáidat - majd odasétált az egyik bábúhoz és az enyik tőrével vágott hármat, amitől a bábó hármom darabra szakadt, majd ismét megszólalt: - Inkább próbáld meg ezt. -
    Aztán leült és nézte a fickót.
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Kedd Márc. 16, 2010 3:06 pm

    - Ez nem illendő, vártad volna meg, hogy a gyakorlatot befejeztem volna. Meg egy mozdulatlan célpont nem igazán jelent nagy problémát. Még vissza se üt…
    Előhúztam a katanámat, és a helyére raktam a shinaimat. A bábu elé álltam kamaéba (kendós felállás), majd egy hangos Kiáj (üvöltés) után felülről-alulra kettévágtam a bábut, s ugyanazzal a lendülettel srégen elvágtam. A négy darabegymáson elcsúszva szétesett. Elmosolyodtam, és visszaálltam Kamaéba, majd a balkezembe vettem fogva a penge lap részét jelezve, hogy elraktam.
    - Tudsz valami jobbat?
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Kedd Márc. 16, 2010 3:13 pm

    - Hmm, rendben van, holnap folytatjuk, gyakorolj még ha akarasz. - Ezzel kilépett az ajtón és elindult a háztetőkön(!). Közben nézelődött, hogy hol tudna kicsit egyedül lenni. Ahol talál egy üres helyet, esetleg fát oda leül és elővesz egy kis tenyér méretű könyvet, majd elkezdi olvasni.
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Márc. 18, 2010 8:50 am

    ~ Mi ez a hirtelen döntés? És miért megy el? ~ gondolkoztam el rajta, majd egy kis bűntudattal leültem a dojo szélére, és a sarkamon ülve elkezdtem meditálni. Pár prec múlve felkelltem és elkezdtem a felemás korláton akrobatizálni, de igencsak bemelegítésszerűen. Majd a terem egyik fele ki volt alakítva egyfajta akadály pályának, amit szerintem Ashi imád. Tele van mászkálással, ugrással, bukfenccel, különböző logikát igénylő akadályokkal. //Hasonlít a Parkerek "edzőterméhez".// Elindultam volna, amikor jobban megtekintettem magamnak a pálya egy részét. Különbőző állomásai vannak. Az első cölöpökön kellett lépdelni, mi leginkább a szél idomároknak a legkönnyebb. A második mozgó, tompfa karú bábúk sűrű sokaságán kell túljutni. A harmadik egy mozgó félgömb szélén kellene harcolni engyensúly megtartással, ami nem könnyű a mozdulatok gyakorlása esetén. További szakaszok... Mindegyik szakasz között vagy falmászással, vagy tömböket kell átugrálni... ilyesmiken kell átjutni, hogy elérkezz egy-egy szakaszhoz.
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Csüt. Márc. 18, 2010 9:03 am

    Egyszercsak egy kezet veszel észre a válladon, Ashi volt az. - Na mi az, miárt állsz csak úgy? - Kérdezte megszokott monoton hangján, majd végig ugrált az egészen és intett Weissnek, hogy jönnön ő is.
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Luuna Csüt. Márc. 18, 2010 9:22 am

    Luuna a séta végeztével vissza indult a fő épület irányába, hiszen volt egy találkozója a 2. számú csapattal. Furcsának találta hogy míg ő akár egy tanítványnak is örülne ha lenne, Ashi vele szemben már az egyet is sokallja. Luuna nem tudta hogy nem csak Ashi az egyetlen aki így áll hozzá a diákokhoz. Ha tudná akkor talán át kellene értékelnie az akadémia "tanári karáról" alkotott véleményét. Hasonló gondolatokkal járta a fő épület folyosóit és az egyik sarkon majdnem el is tévedt, de aztán az egyik ajtó mellett meglátta a táblát: "Edzőterem II". Megállt előtte és joggal tette fel magában a kérdést hogy egy újonc diák úgy értelmezné hogy 2-es csapat edzőterme vagy 2-es számú edzőterem? Néha elgondolkodtatták a kétértelmű útba igazítások. Végül kopogtatott
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Márc. 18, 2010 9:38 am

    Kicsit elgondolkodtam, hogy mi lehet a csel a cölöpök mezőn. Majd amikor elszántam volna magam kopogást hallottam. A Gimet visszavettem rendesen útközben, és ajtót nyitottam. Egy figyelemre méltó nőt pillantottam meg, akiről egyből levontam, hogy tanár lehet. Hiszen más felnőtt mit keresne itt?
    - Tessék, jöjjön be. - a kedves gesztus után becsuktam az ajtót, miután ő már bejött, és mentem vissza az akadály pályához gomboccal a torkomban.
    ~ Remélem nem lesz semmi maradandó sérülésem, főleg nem ágyék tájon...
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Csüt. Márc. 18, 2010 9:58 am

    Mikor észrevette Luunat gyorsan visszaugrált, majd mondta Weissnek, hogy próbáljon meg végigmenni az első szakaszon. - Üdv Luuna, nos, hogy döntöttél? Feltételezem ezért jöttél, vagy legalább is szétnézni - Ismételten a megszokott monoton hagján beszél. Majd ránézett Weissre hogy hogy áll, vagy éppen hogy nem áll.
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Luuna Csüt. Márc. 18, 2010 10:54 am

    Óh... köszönöm - lepődött meg a diák udvariasságán és alig észrevehetően meghajlott felé
    Ez valóban meglepő volt, általában nem foglalkoztak fele vagy kinevették a háta mögött. Egyszer még egy halott fehér galambot is az ajtójának dobtak. Örült hogy a fiú pozitívan állt hozzá
    - Meglátom miben segíthetek - válaszolta Ashinak, ahogy beljebb lépett. Kicsit a levegő mintha nehezebb lett volna a teremben amióta megérkezett
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Márc. 18, 2010 11:03 am

    Végre a "START"-hoz álltam, de elfogott a rossz érzés. Tudtam, hogy van valami csapda. Egy nagy sóhaj után megindultam. A cölöpökön futva észre vettem, hogy nem mindegyik ugyan akkora, sőt, volt amelyik még le-fel mozgott, volt amelyik csupán lesüppedt.
    Az egyik oszlop sor előre teljesen eltűnt, pedig a bal lábammal a sorban levő egyik cölöpre léptem volna. Mielőtt gond lett volna jobb lábbal elrugaszkodtam, és a résen keresztül lendülve kezeimmel támaszkodtam egy-egy cölöpön, és szépen vissza zökkentem a futásba. Már most csapdák voltak előttem, pedig az első szakasz első felét teljesítettem csak.
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Csüt. Márc. 18, 2010 11:11 am

    - Nos talán ki is próbálhatnál valamit, hogy mit tudsz tanítani neki. - Várt egy kicsit hátha mondd valamit, majd ha nem, akkor oda ment Weisshez és mondta: - Luuna segít a 2-es csapat képzésében, szóval én most hátralépek és csak megfigyelő leszek, meglátjuk mit tud egy "egyszerű" harcosnak tanítani a mágiáról. - Majd Ashi leült az egyik székre és figyelte mit csinálnak. ~ Remélem van haszna, hogy idehívtam és nem csináltam neki egy fölösleges utat ~
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Luuna Csüt. Márc. 18, 2010 11:23 am

    - Nahát - kuncogott - hadd fejezze be a fiú
    Nem akarta félbe szakítani mert látta hogy Heros éppen elkezdett gyakorolni egy kis pályán, és kicsit kíváncsi is volt hogyan boldogul. Türelmesen meg várta amíg a fiú végzett és csak akkor lépdelt közelebb
    - Nos... nem vagyok tapasztalt oktató de ha kívánod megpróbálok segíteni a magam módján
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Márc. 18, 2010 11:37 am

    Futottam kissé lihegve, majd megpillantottam, hogy vízszintesen jobban kiálltak a többi felett egymagasságba. Számítottam rá, hogy most lesz a következő csapda,de nem sejtettem semmit öszintén szólva. Először úgy gondoltam, hogy átugrom, de mi van, ha pont utána van egy szakadékszerűség...
    Ráléptem a szokatlanul magasabb cölöpökre, és a cölöp sokaság elkezdett hullámozni, akár a tenger. Nehezen, de alig sikerült tartanom a tempót. A hullámzásokat figyeltem, és majdnem eljutottam a végére, amikor a végén szinte az összes cölöp - egy kivételével - le kezdett süppedni "I. SZAKSZ CÉL"-tól a "START"-ig. Amíg ki tudtam használni az utat futottam, majd amikor kellett felugrottam, és a megmaradt cölöp segítségével átlendültem az "I. SZAKSZ CÉL"-ba. Boldog voltam, hogy sikerült, de amikor az utolsó is lesüppedt, az egész kautikusan feljött más-más időben. Én csak nagy szemekkel néztem.
    - Ugye nem kell vissza mennem...
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Csüt. Márc. 18, 2010 12:01 pm

    Ashi nézte, ahogy Luuna türelmesen várta, hogy a fiú befejezze, majd megszólalt: - Weiss, abba hagyhatod, inkább figyelj Luunára. - Majd ismét csak nézte, illetve hallgatta őket.
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Luuna Csüt. Márc. 18, 2010 12:24 pm

    Figyelmesen nézte végig Heros gyakorlatát. Véleménye szerint a fiú jól csinálta, és észre vehetően sok gyakorlat állt a háta mögött. Luuna biztos volt benne hogy ez Heros előnyére válhat. Bár érezte a keveredő affinitását a fiu mégis harcművészetet tanult és ahogy tűnt fejlesztette is magát. Luuna emlékezetébe bevillant hogy a legtöbb harcművészetben az elme edzését is fontosnak tartják, amiben ő talán segítséget Herosnak. Varázslatok ellen a szívós elme és mozgékonyság többet érnek mint egy acélpenge. Megvárta tehát a fiút hogy végezzen a gyakorlatával
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Márc. 18, 2010 12:35 pm

    A gyors, apró lélegzet vételeket felváltotta a lassú, nagy lélegzet, majd kiegyenesedve nagyot fújtam.
    ~ Ashinál hogy-hogy nem aktivizálódott a gépezet? Ez nagyon furcsa, talán a Központi kompjuter az oka, végül is én állítottam be, hogy a megszokottnál nehezebbet szabjon ki rám...
    Szépen leléptem a pódiumszerű "II. szakasz START" feliratú ponttól, és A felnöttekhez igyekeztem, mégha annyira nem tűnt fel, hogy kissé gyorsan gyalogolok. Megálltam Luuna tanárnő előtt és vártam mit fog mondani.
    - Tessék...
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Luuna Csüt. Márc. 18, 2010 1:41 pm

    - Látom az erőnléteden sokat dolgoztál - dicsérte meg a fiút amikor úgy látta hogy kifújta magát - Ezzel kapcsolatban inkább te adhatnál tanácsokat nekem - nevetett halkan - én máshonnan közelítem meg az edzést. Mond, a harcművészet amit használsz mennyire befolyásolja a szellemi erődet? Ha érted hogy mire gondolok
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Márc. 18, 2010 1:52 pm

    Elkezdtem vakarni a fejemet, mert a kérdést nem éppen teljesen értettem.
    - Hát a harc stílusom leginkább kiegyenlíti a szellemi erőmet a fizikaival. Akkor látom, hogy a lélekenergiám stabil, és növekszik, amikor edzés után meditálok budha meditációban. Az elmémben megjelenik a belső Chi és a kavargás során megláthatom mennyire vastag, élénk stb. az szerint tudom lemérni mennyit is fejlődtem. Amikor a szellemi erőm túl lépi a korlátot, akkor kicsit be is lobbanok szó szerint, persze csak az érzéseim hatására, ami nagy gáz, főleg a tűz idomárok között.
    Megeredt a nyelvem, pedig nem kellett volna, túlsok információt mondtam, talán pár szót fel sem fogott a hadarás miatt, vagy csak egyszerűen olyan szavakat használtam, amik nem hétköznapiak.
    ~ Ezek szerint a mágiába jártas, eelfogadnék pár tanácsot, hiszen mágia ellen nincs más eredményes, kényelmes fegyver, mint maga a mágia, vagy tévedek...
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Csüt. Márc. 18, 2010 2:04 pm

    Lehet, hogy Luuna nem értette a hadarás miatt, de Ashi hallotta és meg is értette, ez már kezdte érdekelni, úgyhogy közelebb lépett és várta Luuna válaszát. ~ Erre kíváncsi vagyok, azért remélem nem szó szerint értette... Mert az nem túl kellemes ha csata közben egyszer csak lángra robban a társam...~
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Luuna Csüt. Márc. 18, 2010 2:27 pm

    - Rendben - komolyodott el és a szemeit lehunyta - azt hiszem érteni fogod amit most mondok. A testi erőd ugyebár az izmaid ereje és tűrőképessége, ettől fejlődik az ellenálló képességed a betegségek és a szélsőséges időjárással szemben, ettől leszel gyorsabb és erősebb. Míg a szellemi erőd többek között a koncentrációdat, az akarat erődet és az ítélőképességedet befolyásolja. Ezek amik egy harcművész számára a legfontosabbak, legalább is általában. A fegyvermesterekkel ellentétben viszont több figyelem jut a szellemi erőnek ami elsődleges ahhoz hogy ellenállj a mágiának és démoni erőknek. A sötétség hatalma ami a védett poliszok határain kívül vár leginkább ebben rejlik, erős szellemi erő nélkül nagy veszélynek vagy kitéve. A sötétségnek megszámlálhatatlan formája van, de az igazi erőssége a képesség hogy az emberek elméjét támadja meg és bomlassza. Ha a szellemi erőd elbukik a tested is cserben hagy
    Itt szünetet tartott hogy Heros jól átgondolja a mondottakat, majd hozzátette
    - Ha szeretnéd megmutathatom milyen egy támadás az elméd ellen
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ashi Csüt. Márc. 18, 2010 3:27 pm

    ~ Az ilyen dolgoktól már megfájdul a fejem ~ Ashi észrevétlenül lelépett egy sétára, esetleg egy kis eddzésre a parkba.
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Heros Weiss Szomb. Márc. 20, 2010 2:49 pm

    [i]~Furcsa mennire egyet értünk...[/i]
    Fontam össze a karomat a mellkasom előtt, majd elmosolyodtam.
    [b]- Megértettem.[/b] -fejeztem ki magam egy szóval.
    Kicsit félre néztem és láttam, hogy a napfény kezdett elfakulni a teremben. Felhők gyülekeztek, lehetséges, hogy az erejét gyűjti Luuna kisasszony, vagy csupán véletlen egybe esés.
    -[b] Legalább tapasztalok egy mágia támadást, túlzottan ne kíméljen kisasszony.[/b]
    Mivel számítottam a támadásra, így kissé hunyorogni kezdtem, némely izmom berándult, és vártam a borzalmat.

    Ajánlott tartalom


    A 2.-es csapat edző terme Empty Re: A 2.-es csapat edző terme

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Szept. 18, 2024 7:50 pm