Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Join the forum, it's quick and easy

Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Az akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az akadémia

Egy olyan világ melynek felét már a sötétség uralja még mindig harcol az elnyomás ellen. Egy különleges városban tehetséges fiatalok százait képzik a harcra. Légy te is az akadémia tanulója szállj szembe a gonosszal és vezesd győzelemre csapattársaid.


5 posters

    Hutsorogi-sama irodája

    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Hutsorogi-sama irodája Empty Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Kedd Márc. 23, 2010 6:29 am

    Fontos küldetések kiosztására itt kerül sor. És minden kérvény és rendbontó is ide kerül.
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Ashi Kedd Márc. 23, 2010 1:56 pm

    Mikor Ashi megérkezett, csak megállt Hutsorogi-samával szemben és várta az utasításokat, illetve, hogy mit tudtak meg eddig, legalábbis gondolta, hogy ezért hívták.
    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Kedd Márc. 23, 2010 2:04 pm

    -Ashi látom megkaptad a levelet.-Mondta halkan és előre dőlt a székében.-Mivel mint azt te is tudod nagyon kevesen vagyunk jelenleg ezért mindenkire szükségünk van. Sajnos nem rendelkezünk bármilyen információval leszámítva egyet. Elloptak egy listát amin az újoncok nevei és leírásai vannak tehát biztos az ő alakjukat veszik fel és ez akár a te diákod is lehet. És azt te is jól tudod hogy akinek felveszik az alakját azt általában elteszik láb alól így muszáj lesz figyelmeztetni az összes diákot. A többit majd ha a többiek is ideérnek.
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Elkator Rayen Kedd Márc. 23, 2010 2:12 pm

    Amikor megkaptam az üzenetet hirtelen felnéztem a fő épületre és egy ugrással már az ablakban is voltam bemásztam és benyitottam az irodába.-Hutsorogi-sama megkaptam az üzenetet.-Mondtam és felmutattam a lapot.
    Luuna
    Luuna
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 24
    Join date : 2010. Mar. 17.

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Luuna Kedd Márc. 23, 2010 2:36 pm

    Üzenetet hoztak Luunanak az igazgatótól hogy az irodájában várja őt, ezért vissza ment a fő épületbe. Nem tudta még hogy miről van szó ezért nem sietett túlzott mértékben. Amikor végre megállt az ajtó előtt felsóhajtott és halkan kopogott. Amikor beengedték meghajolt az ajtóban, aztán észre vett más tanárokat is rajta kívül. Kérdőn nézett Hutsorogi-samara
    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Szer. Márc. 24, 2010 1:01 am

    A speciel bezárta Luuna mögött az ajtót és meghajolt Hutsorogi előtt.
    -Sajnálom de csak ennyien vannak.
    -Tessék?
    -A többiek most nem tartózkodnak az akadémia területén.
    -Az nem jó... Na de gyorsan térjünk a tárgyra.*újra elmagyarázza az esettet*Remélem érthető voltam. Figyelmeztessék a diákokat és ha furcsának találják őket akkor ne kockáztassanak kövessék mindenhova. Oh és maradjanak nyugodtak ha meg látják, hogy nem bíznak bennük akkor ők sem kockáztatnak. Most pedig menjenek és próbálják meg diszkréten elintézni az esetet nem akarjuk, hogy ez kiszivárogjon a külvilágra hisz akkor a szülők már nem igazán fogják ide küldeni a gyerekeik. Oszolj. Maga pedig mennyen őri járatra.-Mutatott a specielre.
    -De uram mi van ha az a céljuk, hogy önnel végezzenek?
    -Ha ide jönnek azzal a vesztükbe rohannak. Nem véletlenül vagyok én az igazgató.
    -Értettem.-Mondta és eltűnt.

    //A kaland megkezdődött.//
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Ashi Szer. Márc. 24, 2010 6:27 am

    Ashi mielőtt elment volna félrehívta Rayen-t és mondta neki: - Szerintem a legészszerűbb célpont a Keitaro lehet, ő a leggyengébb és leg védtelenebb, szerintem rá figyelj oda a legjobban. - Majd Ashi egyszerűen kiugrott az ablakon és elindult Heroseshoz, hogy figyelmeztesse.
    Elkator Rayen
    Elkator Rayen
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 60
    Join date : 2010. Feb. 20.

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Elkator Rayen Szer. Márc. 24, 2010 7:28 am

    -Értettem.-Mondtam és már indultam is volna amikor Ashi félre hívott és elmondta véleményét.
    -Csak az adataik vannak meg azt nem tudják milyen erősek.-Hadartam még el és már ugrottam is ki az ablakon.~Habár van benne igazság is.~Gondoltam és egy szaltóval már az egyik fán álltam és onnan beugrottam a folyosóra és rögtön mellette volt az 1.-es csapat edző terme.
    Heros Weiss
    Heros Weiss
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 28
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Heros Weiss Csüt. Ápr. 08, 2010 1:30 pm

    [b]Körülbelül három negyed óra alatt az iroda ajtaja elé érkeztem a nagy iram során. Mély levegőt vettem, és bekopogtam. Az ismerős hang után beléptem és mélyen meghajoltam.
    [i][color=cyan]- Uram, jelentést hoztam! A bejárati falnál ellenség jelent meg. Lehetséges, hogy többen is vannak, csak nem botlottunk beléjük. Képességeik lehetővé teszik, hogy könnyűszerrel bejussanak. Fel tudják venni bárkinek az alakját, hangját, talán még a képességét is. Ashi mesterrel ugyan nehézkesen, de győztünk egy felett. Kérem, siessünk a helyszínre![/color][/i][/b]
    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Pént. Ápr. 09, 2010 10:38 am

    Amint Heros elkezdte mondandóját Hutsorogi felállt.
    -Szóval besurranók? Akkor induljunk.-Felvette fegyverének tokját és a hátára kötötte majd intett neki.-Mutasd az utat.-Követte a fiút majd mikor oda értek Ashi felé fordult.
    -Szóval mit mondasz erre Ashi?-Kérdezte miközben körbe nézett.

    Ajánlott tartalom


    Hutsorogi-sama irodája Empty Re: Hutsorogi-sama irodája

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Szept. 18, 2024 7:27 pm