Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Join the forum, it's quick and easy

Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Az akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az akadémia

Egy olyan világ melynek felét már a sötétség uralja még mindig harcol az elnyomás ellen. Egy különleges városban tehetséges fiatalok százait képzik a harcra. Légy te is az akadémia tanulója szállj szembe a gonosszal és vezesd győzelemre csapattársaid.


3 posters

    Yumi apartmanja

    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Yumi apartmanja Empty Yumi apartmanja

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Vas. Márc. 07, 2010 7:22 am

    A ház három szobából áll mindössze. Egy fürdő és egy nagy szobából valamint a háló. A nagy szobát 3 részre lehet felosztani egy rész a konyha, egy edzéshez, és még egy akármi máshoz. A konyha egy hűtőből egy asztalból és egy mikróból áll persze még van 2 munka pad is. Az edző részlegben két bábú van és pár súly. Az utolsó szoba rész üres. Ezt bármivel kitöltheti. A hálószobában egy szekrény és egy ágy van meg egy ébresztő óra. (Minden mást magának kell beszereznie mostantól.)
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Yumi Vas. Márc. 07, 2010 9:55 am

    Kicsit fáradtan botorkál be a házba. Az edzőterembe visszatérve nem talált senkit, így hát a papíroson megemlített házat indult el megkeresni. Tehát megtalálta, és körbejárt a szobákban míg végül meg nem látta a hűtőt. Lerohanta, de üresnek találta. Korgó gyomorral ledobta a batyuját az ágyára és törni kezdte a fejét
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Ashi Kedd Ápr. 27, 2010 7:39 am

    Ashi már majdnem egy órája keresi Keitarot, már csak egy hely maradt az "háza" amit pedig nem tudott hol van... Elindult a tanulók apartmanjai felé ott pedig kérdezősködött, hamar meg is találta hisz, nem volt ott túl sok hasonló diák. Odalépett az ajtaja elé  és - ha az zárva volt - kopogott rajta, majd várt.
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Yumi Kedd Ápr. 27, 2010 9:01 am

    Éppen öltözött amikor valaki kopogtatott az ajtaján, az imént zuhanyozott le. Gyorsan befejezte és az ajtóhoz ment, de eszébe jutott hogy a kulcs az ágyon van ezért vissza rohant érte aztán megint vissza az ajtóhoz. Sóhajtott, bele tette a zárba a kulcsot aztán elfordította. Végül lenyomta a kilincset és kitárta az ajtót. Amikor meglátta hogy ki az meghajolt
    - Segíthetek valamiben?
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Ashi Kedd Ápr. 27, 2010 9:12 am

    - Üdv, csak hogy megvagy már végigjártam az egész akadémiát. - közben fogta sérült karját, mely a korábbi harc során egy esésnél csúnyán megsérült. - Nos, amiért itt vagyok az az, hogy a mestered mondta már mi történik itt az Akadémián? - majd a válaszától függően folytatta:

    *Ha már mondta neki*

    - Mivel az én tanítványom volt az első akit megtámadtak ezért úgy gondoltam, hogy vele már nem fognak próbálkozni, úgyhogy eljöttem hozzád, hátha itt próbálkoznak újra -

    *Ha nem mondta neki*

    - Ó értem... ez sosem volt az erősségem de mindegy. Szóval arrol lenne szó, hogy az Akadémia most elég rosz helyzetben van, pár behatolót észleltünk akik valószínűleg próbálják felvenni a diákok alakjait, és úgy gondoltam, hogy megnézem veled mi van. - ~Talán túl sokat "vágtam" a fejéhez egyszerre, de már késő~
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Yumi Kedd Ápr. 27, 2010 9:33 am

    - Ő... azt hiszem tudom - válaszolta - az akadémián a diákok megtanulják használni a képességeiket
    Úgy tűnt hogy ez a válasz felért egy nemmel, amikor Ashi elmagyarázta a fennálló helyzetet, Yumi kicsit értetlenül vakarta meg a fejét
    - Kicsodák törtek be ide, és izé... hogy tudják felvenni mások alakját?
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Ashi Kedd Ápr. 27, 2010 9:44 am

    - Nos... pár árnylény az aki betört ide, a módszerük... hát egyszerűen átváltoztank ez valamilyen képesség. - ~Úgy tűnik még időben érkeztem~ Majd választ nem várva folytatta: - Van kedved enni valamit? -


    A hozzászólást Ashi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 27, 2010 10:35 am-kor.
    Yumi
    Yumi
    Vadiújonc
    Vadiújonc


    Hozzászólások száma : 49
    Join date : 2010. Feb. 21.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Yumi Kedd Ápr. 27, 2010 10:13 am

    Leesett az álla amikor az akadémiára kúszó árnylényekről beszélt neki és amikor hirtelen éhség jött szóba egyszerűen tátva maradt. Egy pillanatra mozdulatlanul meredt a férfire aztán pislantott és megrázta a fejét
    - Hogy kerültek ide be... mármint... persze hogy éhes vagyok! Azt senki se mondta nekem előre hogy nekem kell megvennem a vacsorát!
    Az étel végképp kizárta a tanár ittlétének a magyarázatát, holmi árnylények várhatnak rá, neki fontosabb dolga van ő most éppen éhes
    Ashi
    Ashi
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 58
    Join date : 2010. Mar. 11.

    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Ashi Kedd Ápr. 27, 2010 10:37 am

    - Nos akkor induljuk - ezzel Ashi el is indult az éttermek felé majd ott mondta Keitaronak: - Válassz egy éttermet - és amit kiválasztott oda beült vele.

    //gondolom a Boltok, kereskedők, Éttermek topicban folytassuk//

    Ajánlott tartalom


    Yumi apartmanja Empty Re: Yumi apartmanja

    Témanyitás  Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Hétf. Szept. 16, 2024 2:01 pm