Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Join the forum, it's quick and easy

Az akadémia

Lépj be egy helyszínre ami tele van rengeteg kalanddal. A narutó felhasználásával készült fórum tárt karokkal vár regisztrálj most vagy jelentkezz be újra és folytasd kalandjaid.

Az akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az akadémia

Egy olyan világ melynek felét már a sötétség uralja még mindig harcol az elnyomás ellen. Egy különleges városban tehetséges fiatalok százait képzik a harcra. Légy te is az akadémia tanulója szállj szembe a gonosszal és vezesd győzelemre csapattársaid.


    Fontos!!

    Hutsorogi-sama
    Hutsorogi-sama
    Igazgató
    Igazgató


    Hozzászólások száma : 50
    Join date : 2010. Feb. 19.
    Tartózkodási hely : Az irodájában

    Fontos!! Empty Fontos!!

    Témanyitás  Hutsorogi-sama Pént. Feb. 19, 2010 12:54 pm

    Ez egy Fórum alapú szerepjáték. Mondhatni ez egy anime hibrid. Azt hiszem ha tudnék mangát készíteni akkor azt csinálnám de mivel nem vagyok egy fórumot hoztam létre.
    A fórumon a következő elemeket használtuk fel:
    Naruto:A csapatok, speciális erők, ország vezetés.
    Bleach: Különleges kardok készítése a vas országában.
    Avatar az utólsó lég idomár: Az elemek irányítása.
    Final Fantasy: A lő fegyverek, óriás kardok.
    Soul Eater: Az akadémia neve Razz . Ha mást is felhasználtam tudassátok velem én csak ennyit vettem észre jelenleg köszi. Más...
    A játékban a következő szabályok vannak amiket be kell tartanod!
    -Soha ne irányíts más karaktert! Se olyan lényeket, tárgyakat amik nem átlagosak azokat sem befolyásolhatod ha nem tudod mi a következménye és emiatt átírod az eredeti gondolatot.

    -Ne káromkodj! Ne zaklass más játékost! Ne reklámozz! És Ne legyen nagy az arcod ha valami nem tetszik. Ha nem komálod azt a bizonyos dolgot akkor is maradj kulturált és ne kezdj el mindenhol virág nyelven káromkodni.

    -Nem ölhetsz meg senkit. A halálesetek csakis akkor jöhetnek létre ha a másik játékos vagy egy vezető engedélyezi.

    -Ne hidd azt, hogy csak azért mert nem vagyunk veled rosszban minden csatából élve jöhetsz ki felejtsd el. Ha lehetetlen helyzetbe kevered magad vállald a következményeket is.

    -Ne keríts másokat lehetetlen helyzetbe. Tehát ne úgy játszál hogy másnak esélye se legyen. Az ilyen eseteket töröljük a szabálytalan játékost megbüntetkük.

    -A hozzászólások lehetnek rövidek is. Én nem várom el a mini regény írást. Min 3 sor szerintem elég is.

    -A felhasználó neved a játékba illő legyen. Tehát nem akarok Gandalf145 meg hasonlókat látni. A rossz user nevekkel ellátott felhasználókat ha addig nem javíttatja 1 hét után törlöm.

    -Ha valaki regisztrálás után 20 napig nem ír semmilyen hsz-t törlésre kerül. Ha valaki írt egyet de 50 napig nem ír újat deaktiválásra kerül. Ha valaki aktív játékban van és a többi játékos hiányolja értesítést fog kapni e-mailre. Ha 10 napig nem jön válasz a játékot befagyasztjuk és akkor folytatódik ha a személy újra ír. Ha erre 30 napig nem kerül sor a játékost de-aktivizáljuk. Az e-mail megkapása után 40 napja van válaszolni.

    -A karakter lapokat kötelező kitölteni! Amíg a karakter lap nincs elfogadtatva nincs játék se.

      Pontos idő: Szer. Szept. 18, 2024 7:31 pm